Телефони для зв'язку:

+38 099 977 74 43

+38 050 595 75 62

Мова сайта:

Найкраще безглютенове борошно від виробника

Найкраще безглютенове

борошно України

article-image-2

15 грудня у Києві відбудеться різдвяний ярмарок здорового та функціонального харчування за підтримки ВГО "Українська спілка целіакії". Представники компанії "Каскад" будуть брати участь у даному заході і предствляти безглютенову продукцію нашого виробництва. Під час ярмарку відвідувачі матимуть змогу ознайомитись із закордонними та вітчизняними виробниками безглютенової продукції та придбати товари з новорічними знижками.

Окрім цього, відвідувачі зможуть відвідати всі заходи, які будуть проходити в рамках цієї події. Участь у всіх заходах безкоштовна. Повна інформація на сторінці в Facebook

article-image-2

 

"Каскад" продовжує розширювати асортимент безглютенової продукції. Відтепер наша компанія виробляє ще два рідкісних вида борошна: борошно з тефу та борошно з чумізи. Дані види продукції мають унікальні корисні властивості та смакові якості. Більш детальний опис борошна Ви можете знайти на нашому сайті у розділі "Продукція".

article-image-2

 

Компанією "Каскад" прийнято рішення розпочати виробництво нового виду продукції без глютену для всієї родини - Manka. Manka являє собою крупку з відповідного виду зерна крупного помелу (розмір манної крупи). Manka - це безглютенова альтернатива традиційній манній крупі з аналогічним способом приготування.

article-image-2

 

Після проведення випробувань продукції у ДП «Полтавський регіональний науково-технічний центр стандартизації, метрології та сертифікації» на відповідність вимогам ТУ У 10.6-31680679-004:2018, розпочато випуск нових видiв безглютенових сумішей для домашньої випічки.